Nodokļu konsultācijas

Jebkuram uzņēmumam, kurš vēlas gūt panākumus mūsdienu augstas konkurences tirgus apstākļos, ir rūpīgi jāizpēta nodokļu jautājumi.
Home / Nodokļu konsultācijas

Kvalificēts atbalsts nodokļu kārtošanā ir absolūta nepieciešamība jebkura mēroga uzņēmumam, kurš vēlas veiksmīgi konkurēt savā tirgus segmentā.

Vincit Union konsultanti ir augsti kvalificēti eksperti nodokļu jautājumu risināšanā vietējos un starptautiskos darījumos un struktūrās.

Dibinot jaunu uzņēmumu vai pārstrukturējot jūsu kompānijas filiāli vai meitas uzņēmumu, jūs noteikti vēlēsieties, lai par jūsu uzņēmuma nodokļu un atbilstības jautājumiem parūpētos kvalificēts speciālists. Strādājot starptautiskajā līmenī, jums nākas ņemt vērā ārvalstu likumu un pārrobežu darījumu īpatnības, vēršoties pie vietējiem speciālistiem. Mūsu plašais partneru tīkls nodrošina iespēju nekavējoties iegūt nepieciešamo informāciju par gandrīz jebkuras valsts likumdošanas īpatnībām.

Saviem klientiem mēs piedāvājam konsultācijas ārvalstu uzņēmumiem piemērojamās likumdošanas un nodokļu rezidences izvēles jomā.


Mūsu komanda

Ceļa uz laimi nav;
laime ir ceļš

/Thiķ Ņat Haņs/

Ieva Lagzdiņa
NODOKĻU KONSULTĀCIJU PAKALPOJUMI

Nākotne pieder tiem,
kuri tic savu sapņu
skaistumam

/Eleonora Rūzvelte/

Viktorija Ļicova
NODOKĻU KONSULTANTE