Pakalpojumi

Pakalpojumu sniegšanā mēs balstāmies uz trim stūrakmeņiem: efektivitāte, konsekvence, ilgtspējība.
Home / Pakalpojumi

Mūsu klientiem mēs piedāvājam individuālu pieeju un biznesa risinājumus, kuri ir pielāgoti katra klienta individuālajām vajadzībām.

.
Vincit Union galvenais darbības virziens ir grāmatvedības pakalpojumi. Ar mūsu komandas speciālistu plašo pieredzi mūsu klienti saņem pakalpojumu kompleksu, kas ļauj tiem būt drošiem par saviem finanšu pārskatiem. Sākot no pirmās pastāvēšanas dienas, jebkuram reģistrētam uzņēmumam ir jārūpējas par tā grāmatvedību. Mēs piedāvājam uzņēmējam atstāt grāmatvedības jautājumus mūsu ziņā, kas ļaus viņam vairāk laika veltīt savas pamatdarbības pārvaldīšanai.

Ikdienā nodarbojoties ar grāmatvedības kārtošanas jautājumiem un rūpīgi sekojot izmaiņām likumos, mūsu speciālisti savlaicīgi apzina jaunākās nodokļu prasības un citus noteikumus. Vincit Union komandā strādā vairāk nekā 20 speciālistu, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Vincit Union ir viens no lielākajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem Latvijā.

.
Mūsu konsultantu komanda piedāvā efektīvus un praktiskus risinājumus. Mēs nepārtraukti sekojam līdzi gan vietējās, gan starptautiskās nodokļu likumdošanas izmaiņām, uzkrājam pieredzi juridisko pakalpojumu un korporatīvo finanšu konsultāciju jomā. Mūsu komandas speciālisti ir spējīgi atrisināt jebkādas sarežģītības pakāpes uzdevumus, tādus kā, piemēram, privātpersonas nodokļu rezidences maiņa, uzņēmuma iegāde, reģistrācija vai likvidācija, nekustamā īpašuma vai biznesa pārdošana.

Ģimenes birojs sniedz plašu pārvaldības pakalpojumu klāstu privātpersonām un ģimenēm, uzņemoties rūpes par tiem jautājumiem, kuru risināšana klientam prasītu daudz pūļu un laika. Mūsu ģimenes biroja speciālistu komandai jūs varat uzticēt gan atsevišķu projektu vadīšanu, gan visas ģimenes aktīvu pārvaldīšanu. Mūsu komandā ir pieredzējuši speciālisti darījumu un korporatīvās struktūras plānošanā un pārvaldīšanā. Strādājot ciešā sadarbībā, mūsu ģimenes biroja speciālistu komanda kopā ar nodokļu, grāmatvedības ekspertiem un augstas klases juristiem nodrošinās skaidru pārskatu pār finanšu atskaišu un nodokļu prasībām mūsu pārvaldītajās jomās.